W związku ze złożeniem przez grupę posłów projektu zmiany ustawy Prawo o ustroju sądów powszechnych Zebranie Sędziów Sądu Okręgowego w Gdańsku oświadcza, iż bez względu na to w jaki sposób ustawodawca ograniczy gwarancje niezawisłości sędziowskiej, Sędziowie Sądu Okręgowego w Gdańsku w orzekaniu będą kierować się zawartymi w Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej zasadami, respektując przy tym wartości określone w rocie przyrzeczenia sędziowskiego.

Szanowni Państwo

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich członków naszego oddziału o zweryfikowanie w jakiej wysokości odprowadzacie składkę członkowską. Od kilku lat wynosi ona 30 zł, niestety wiele osób odprowadza w dalszym ciągu składkę w poprzedniej wysokości 20 zł. Jeżeli płacicie składki bezpośrednio prosimy o zmianę wysokości przelewanej kwoty. Jeżeli natomiast składki odprowadzane są przez Sąd prosimy o dokonanie w tym zakresie zmiany w księgowości.  

Poniżej można pobrać plik z oświadczeniem w formacie Word.

 

Zarząd SSP Iustitia oddział w Gdańsku 

poniedziałek, 09 wrzesień 2019 20:05

Zebranie członków oddziału

Serdecznie zapraszamy na zebranie Członków Oddziału, które odbędzie się w dniu 23 września 2019 roku (poniedziałek) o godz. 16.00 w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w sali 336. 

Na zebraniu przedstawione zostanie do zatwierdzenia sprawozdanie finansowe. Spotkanie będzie także doskonałą okazją do omówienia bieżącej działalności naszego oddziału.

Zapraszamy!

Zarząd Oddziału Gdańskiego SSP "Iustitia" zaprasza wszystkich członków stowarzyszenia oraz niezrzeszonych sędziów na tradycyjny już weekendowy wyjazd.

Tym razem jedziemy do hotelu Rejs*** we Władysławowie. http://rejs.tp1.pl/. Hotel oferuje pyszną kuchnię, komfortowe zakwaterowanie i ciekawą ofertę SPA. Położony jest bezpośrednio przy plaży..

Wyjazd odbędzie się w terminie od 18 do 20 października 2019 roku. 

Gdański Oddział Stowarzyszenia Sędziów Polskich IUSTITA we współpracy z XIV Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku oraz Stowarzyszeniem Forum Integracji Samorządowej w Gdańsku zapraszają na kolejne spotkanie w „Cafe Iustitia”, które odbędzie się w dniu 12 czerwca w Gdańsku przy ul. J. Meissnera 9. Tematem spotkania będzie problem HEJTu wśród młodzieży.

Strona 1 z 19

Znajdź nas na FacebookuStowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział w Gdańsku Copyright © 2012-2015. All Rights Reserved.