niedziela, 26 maj 2019 17:16

Spotkanie z adw. Jackiem Taylorem 1989 - 2019 w Oliwskim Ratuszu Kultury 3 czerwca 2019 roku godz. 18:00

Nie ma demokracji bez wolnych wyborów i nie ma demokracji bez wolnych sądów.
 
Z okazji wyjątkowej rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów serdecznie zapraszamy w imieniu pomorskich sędziów na rozmowę z adw. Jackiem Taylorem - legendarnym obrońcą opozycjonistów, uczestnikiem rozmów Okrągłego Stołu w tzw. podstoliku sędziowskim.
 
Chcemy dowiedzieć się, w jaki sposób budowano dzisiejszy ustrój Rzeczypospolitej, czy historia się powtarza i jaki wpływ ma doświadczenie historyczne na aktualną rzeczywistość.
Wolne Sądy, Wolne Wybory, Wolni Ludzie - wtedy i dziś.
 
Przyjdź, posłuchaj, zadaj pytanie!
 
Wyjątkową datą rozpoczynamy spotkania Cafe Iustitia w Oliwskim Ratuszu Kultury. Serdecznie dziękujemy Fundacji Wspólnota Gdańska za zaproszenie nas do tego wyjątkowego miejsca.
 
Z uwagi na znaczne zainteresowanie wydarzeniem i ograniczoną liczbę miejsc w sali wprowadzamy rejestrację na spotkanie z p. Jackiem Taylorem.  W celu rejestracji prosimy o przesłanie imienia i nazwiska na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W wypadku większej liczby osób prosimy o podanie danych wszystkich uczestników. Pierwszych 80 osób będzie miało zapewnione miejsce na sali. Pozostałym osobom ze względów bezpieczeństwa nie możemy zagwarantować możliwości wzięcia udziału w spotkaniu. Wprowadzamy rejestrację dla Państwa komfortu, liczymy na Państwa zrozumienie. Niezwłocznie po wpisaniu Państwa na listę poinformujemy Państwa o tym fakcie.
 
Rejestracja na wydarzenie jest równoznaczna z akceptacją poniższych zasad dot. ochrony danych osobowych.
 
OŚWIADCZENIE  O WYRAŻENIU ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA oddział w Gdańsku moich danych osobowych  postaci w postaci: IMIENIA, NAZWISKA I ADRESU EMAIL w celu zgłoszenia swojego  udziału w spotkaniu z adw. Jackiem Taylorem w dniu 3 czerwca 2019 r..
Przyjmuję do wiadomości iż administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA Oddział w Gdańsku. We wszystkich sprawach związanych z ochroną danych osobowych kontakt z administratorem jest możliwy pod adresem email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA Oddział w Gdańsku będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapisu na wyżej wymienione wydarzenie. Dane osobowe będą przechowywane do dnia dnia wydarzenia i po nim zostaną usunięte. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Masz prawo do wycofania swoje zgody na przetwarzanie danych osobowych. W zakresie, w jakim Twoje dane są przetwarzane przysługuje Ci prawo do przenoszenia danych, tj. do otrzymania od administratora danych osobowych w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem korzystając ze wskazanych wyżej danych kontaktowych –mailowo z podpisem elektronicznym. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
Podanie imienia, nazwiska i adresu email jest dobrowolne, jednakże jest to niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Znajdź nas na FacebookuStowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział w Gdańsku Copyright © 2012-2015. All Rights Reserved.