poniedziałek, 17 czerwiec 2019 20:24

Jesienne spotkanie nad morzem - weekendowy wyjazd do hotelu Rejs we Władysławowie Wyróżniony

Zarząd Oddziału Gdańskiego SSP "Iustitia" zaprasza wszystkich członków stowarzyszenia oraz niezrzeszonych sędziów na tradycyjny już weekendowy wyjazd.

Tym razem jedziemy do hotelu Rejs*** we Władysławowie. http://rejs.tp1.pl/. Hotel oferuje pyszną kuchnię, komfortowe zakwaterowanie i ciekawą ofertę SPA. Położony jest bezpośrednio przy plaży..

Wyjazd odbędzie się w terminie od 18 do 20 października 2019 roku. 

Tradycyjnie rozpoczynamy w piątek od uroczystej kolacji i imprezy tanecznej prowadzonej przez DJ. W sobotę trochę czasu poświęcimy na szeroko pojętą edukację, ale tak aby mieć czas na spacer nad morzem :)

Naszym gościom – w ramach opłaty - zapewniamy noclegi w komfortowych pokojach 2 lub 3-osobowych, parking, pełne wyżywienie, imprezę z DJ.

Wszystkich, którzy pragną się szkolić i bawić w doborowym towarzystwie prosimy o dokonanie wpłaty zaliczki na poczet wyjazdu w kwocie 150,00 złotych oraz przesłanie zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 31 lipca 2019 roku.  Wpłaty należy dokonać na konto bankowe naszego Oddziału w Banku Zachodnim WBK, Oddział w Gdańsku, numer: 81 1090 1098 0000 0000 0901 6013 z dopiskiem „Władysławowo 2019”.   

Mamy tylko 56 miejsc - decyduje kolejność wpłaty. W przypadku braku wpłaty zaliczki w terminie zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę. Dokonana wpłata zaliczki nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z wyjazdu.

W ramach zgłoszenia prosimy także o wskazanie ewentualnych preferencji odnośnie wspólnego zakwaterowania w pokoju. W przypadku braku wymienionych dyspozycji przydział nastąpi wg uznania organizatorów.

Pozostałą kwotę za udział w wyjeździe należy wpłacić do dnia 30 września 2019 roku na wskazane wyżej konto, z identycznym dopiskiem.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi:

- 420,00 złotych – dla członków Oddziału Gdańskiego (refundacja ze środków oddziału - tylko dla członków, którzy uiszczają składkę w wysokości 30 zł)

- 460,00 złotych – dla pozostałych gości (pełen koszt uczestnictwa)

 

Znajdź nas na FacebookuStowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział w Gdańsku Copyright © 2012-2015. All Rights Reserved.